Coffee-Product-Pictures

قهوه بدون شک یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های دنیا است. دانه های قهوه راه زیادی را طی می‌کنند تا به شکلی که شما می‌بینید در فنجان شما قرار گیرند. افرادی که در صنعت قهوه کار می‌کنند به‌خوبی آگاه هستند که این دانه نیاز به مراقبت‌های خاصی دارد تا تاثیر و طعمی که از آن انتظار دارید را داشته باشد. عواملی مثل نور خورشید و رطوبت روی کیفیت قهوه تاثیر منفی می‌گزارند که این دو از ابتدایی‌ترین اصول نگهداری از قهوه هستند. برای اینکه قهوه با طعم و عطر درست به دست شما برسد علاوه بر اینکه در زمان کشت، توزیع، صادرات و… شامل نگهداری‌های خاص می‌شود بلکه باید با زمان و شدت دقیقی آسیاب شود که این دو پارامتر برای هر نوع دانه قهوه متفاوت است.

بسیاری از کافه ها یا قهوه فروشی هایی که در سطح شهر وجود دارند تمام اصول نگهداری از قهوه را رعایت می‌کند اما یکی از معضلات اصلی آن‌ها بسته بندی مناسب برای قهوه هنگام فروختن آن به مشتری است. زیرا یک فرد عادی ممکن است همیشه حواسش به نگهداری درست از قهوه نباشد و این وظیفه تولیدکنندگان و فروشندگان قهوه است که از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنند.

لیوان کاغذی و پاکت قهوه

افرادی که شرکت تولیدی قهوه ندارند و این دانه ها را به‌صورت گرمی یا آسیاب شده می‌فروشند از امکانات کافی برای بسته بندی قهوه مثل شرکت های بزرگ برخوردار نیستند و انتخاب بسته بندی مناسب که هم زیبا باشد و هم از قهوه در برابر رطوبت و نور خورشید محافظت کند کار راحتی نیست. هرچند این روزها استفاده از پاکت کرافت برای بسته بندی قهوه در میان قهوه فروشان جا افتاده است.

دلایل استفاده از پاکت کرافت هم واضح است. این بسته بندی قیمت ارزانی دارد، زیبا، مقاوم و با کیفیت است، همچنین مصرف‌کننده‌ها علاقه خاصی به آن دارد و از همه مهم‌تر محافظ خوبی در برابر نور خورشید و رطوبت است. در ادامه چند مدل بسته بندی قهوه با پاکت کرافت را نشان می‌دهیم تا در این مورد ایده بگیرید. این بسته بندی ها به ترتیب ساده به سخت از لحاظ قیمت، زمان تولید و در دسترس بودن مرتب شده‌اند.

پاکت کرافت ساده

بسته بندی قهوه با پاکت کرافت ساده

می‌توان گفت این پاکت ها ساده ترین و در دسترس ترین بسته بندی برای هر چیزی محسوب می‌شوند. البته برای بسته بندی قهوه باید دقت داشته باشید که سر پاکت کرافت باز نباشد تا اکسیژن و رطوبت وارد آن نشوند. در عکس بالا این پاکت ها با چرخ‌خیاطی دوخته شده‌اند که ایده جالب و جدیدی است. اگر نمی‌توانید پاکت کرافت زیپدار خریداری کنید این محصول بهترین انتخاب برای شما است.

پاکت کرافت پنجره دار

بسته بندی قهوه با پاکت کرافت پنجره دار

این پاکت ها همچنان ارزان و مقاوم هستند اما دو مزیت نسبت به پاکت کرافت ساده دارند. زیپ کیپی که در بالای این بسته بندی وجود دارد اجازه باز و بسته شدن راحت را به مصرف کننده می‌دهد و از تماس زیاد قهوه با رطوبت و اکسیژن جلوگیری می‌کند. همچنین پنجره شفافی که روی آن وجود دارد وسیله خوبی برای نشان‌دادن کیفیت محصول است. شما می‌توانید پودر قهوه یا دانه های قهوه را با این پاکت پنجره دار بسته بندی کنید.

چاپ پاکت کرافت

چاپ مهری پاکت کرافت

اگر می‌خواهید بسته بندی قهوه زیاد ساده نباشد اما بودجه زیادی برای طراحی و چاپ ندارید می‌توانید یک مهر با طرح دلخواه یا اسم و لوگو فروشگاه خریداری کنید و با این روش خودتان همه پاکت های قهوه ای که به فروش می‌رسند را چاپ کنید. حتی می‌توانید از قبل تعداد زیادی از پاکت های کرافت را مهر بزنید و تا مدت زیادی از آن‌ها استفاده کنید.

پاکت کرافت و گیره

بسته بندی قهوه با پاکت کرافت

شما می‌توانید به جای چاپ روی پاکت کرافت با یک پرینتر معمولی طرح موردنظر خودتان را در تعداد زیادی روی کاغذ چاپ کنید و آن‌ها را با یک گیره کوچک به بسته بندی قهوه وصل کنید. این یکی دیگر از روش‌های ساده چاپ و بسته بندی پاکت کرافت است.

چاپ تک رنگ پاکت کرافت

چاپ تک رنگ روی پاکت کرافت

در آخر اگر خواستید که کار چاپ روی پاکت قهوه کرافت را به یک چاپخانه یا افراد حرفه ای بسپارید می‌توانید سفارش چاپ تک رنگ دهید، رنگ‌هایی مثل سفید و مشکی روی کاغذ کرافت زیبا هستند و چاپ آن‌ها ارزان تر است. بسیاری از شرکت های خارجی هم از این روش استفاده می‌کنند تا بسته بندی مینیمال و ساده‌تری داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *