images (1)

انواع پاکت خشکبار

پاکت های بسته بندی خشکبار در جنس های مختلفی ارائه می شوند که عبارتند از:

پاکت پلاستیکی: این نوع از پاکت ها از مواد اولیه پروپیلن تولید می شوند و معمولا به صورت دو لایه هستند که لایه زیرین از جنس CPP و لایه رویی از جنس OPP تهیه می شود.

پاکت پلاستیکی خشکبار

پاکت متالایز: این پاکت ها به وسیله‌ لایه ‌ای از فلز آلومینیوم پوشانده می ‌شوند که باعث می شود بتوانند محتویات داخل خود را در مقابل نور و حرارت بهتر محافظت کنند.

پاکت متالایز خشکبار

پاکت کرافت: پاکت های بسته بندی کرافت کاغذی هستند و علاوه بر داشتن کیفیت، تجدید پذیر و دوست دار محیط زیست نیز می باشند.

پاکت کرافت خشکبار

پاکت گلاسه: این پاکت های سفید رنگ از کاغذ گلاسه تهیه و تولید می شوند و به دلیل سه لایه بودن عایق بسیار مناسبی در برابر رطوبت می باشند.

پاکت گلاسه خشکبار

تمامی پاکت هایی که نام بردیم در مدل ها و نمونه های زیر قابل تولید هستند:

پاکت ساده: این پاکت ها فاقد هر گونه کاست در بغل یا زیر خود بوده، قابلیت ایستادگی ندارند و روی هم چیده می شوند. از این نوع پاکت معمولا برای بسته بندی محصولات با وزن کم تر استفاده می‌ شود.

پاکت بسته بندی ساده بدون کاست

پاکت ایستاده: به منظور افزایش حجم و افزودن قابلیت ایستایی به پاکت ها می توان کاست هایی را به کف یا کناره های آن ها افزود. پاکت های ایستاده در مدل های ته کاست و دو طرف کاست تولید می شوند.

پاکت ایستاده خشکبار

پاکت پنجره دار: در این مدل پاکت از طلق یا سلفون برای ایجاد پنجره استفاده می ‌شود. قرار دادن پنجره بر روی پاکت خشکبار باعث می ‌شود تا خریدار کیفیت ظاهری محصول را مشاهده کند و باعث جذب مشتری و افزایش فروش می‌ شود.

پاکت پنجره دار کرافت

پاکت زیپ دار: تعبیه یک قسمت زیپ مانند پلاستیکی در قسمت بالای این نوع پاکت ها، اجازه باز و بسته کردن راحت بسته بندی در دفعات متعدد را به مصرف کننده می ‌دهد.

پاکت بسته بندی زیپ دار

مزایای بسته بندی خشکبار با پاکت

 • در مقابل هوا و رطوبت مقاوم هستند و به افزایش ماندگاری و حفظ عطر و طعم محصول کمک می کنند.
 • در برابر فشار و ضربه محکم و با دوام می باشند.
 • مواد و ترکیبات اولیه این اجناس با کیفیت و استاندارد و مطابق با اصول بهداشتی فودگرید هستند.
 • قابلیت چاپ پذیری بالایی داشته و طرح های متنوع و مختلفی را بر روی این محصولات می توان پیاده کرد.
 • در قفسه های فروشگاه ها به زیبایی چیده می شوند.
 • ظاهر شیک و مدرن دارند و خشکبار با ظاهر زیبایی در آن ها دیده می شوند.
 • باز و بسته کردن درب این محصولات راحت است.
 • دارای سایزها و اندازه های مختلفی هستند.
 • قیمت آن ها بسیار مناسب و به صرفه می باشد.

بسته بندی آجیل با پاکت

چاپ پاکت بسته بندی خشکبار

علاوه بر کیفیت مناسب محصول، استفاده از بسته بندی خشکبار زیبا و متناسب تاثیر ویژه ای در افزایش مشتری و فروش دارد. مشتریان هنگام خرید محصولی که تا به حال آن را امتحان نکرده اند به نوع بسته بندی آن توجه زیادی می ‌کنند. شما با استفاده از بسته بندی مناسب و شکیل اولین ذهنیت را نسبت به کیفیت محصولتان در لحظه خرید به مشتری انتقال می ‌‎دهید. بنابراین می توانید با استفاده از یک طرح منحصر به فرد و چاپ آن روی پاکت بسته بندی محصولتان، جلوه ویژه ای به آن بدهید.

پاکت بسته بندی آجیل و خشکبار

سوالات متداول

 1. شرایط نگهداری خشکبار چگونه است؟ نفوذ نور و هوا به داخل ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻨﺪی خشکبار باعث فساد سریع تر محصول می ‌گردد. هم چنین به دلیل این که خشکبار و حبوبات از ﺑﺴﺘﺮ ﻃﺒﯿﻌﺖ برخواسته اند، ﺣﺸﺮات ﺑﻪ راﺣﺘﯽ در آن ها رﺷﺪ و ﺗﮑﺜﯿﺮ ﻣﯽ ‌ﮐﻨﻨﺪ. لذا ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻨﺪی خشکبار ﺑﺎﯾﺪ ﻣﺤﮑﻢ و ﻧﻔﻮذ ﻧﺎﭘﺬﯾﺮ ﺑﺎﺷﺪ.
 2. بهترین جنس پاکت برای بسته بندی خشکبار کدام است؟ تمامی پاکت های نام برده شده مناسب این کار می باشند، اما پیشنهاد ما به شما استفاده از انواع متالایز یا کاغذی است. نوع متالایز در برابر نور و هوا، و نوع کاغذی در برابر ورود حشرات بسیار مقاوم هستند.
 3. پاکت های پنجره دار بهتر هستند یا پاکت های بدون پنجره؟ پیشنهاد ما پاکت های پنجره دار هستند چرا که زمانی که خریدار محصول را بتواند مشاهده نماید ترغیب بیشتری برای خرید پیدا می کند.
 4. گنجایش هر پاکت چه قدر است؟ تمامی مدل های پاکت خشکبار در سایز های مختلف از ۶۰ گرمی تا ۲ کیلوگرمی قابل تولید می ‌باشند.

دیدگاه(3)

  • kianweb

  • 2 سال قبل

  خوب

   • kianweb

   • 2 سال قبل

   عالی

    • kianweb

    • 2 سال قبل

    خیلی خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *